Siid on looduslik, biolagunev kangas, mis vajab tootmiseks vähem vett kui teised kangad. Mulberry siidi valmistatakse kodustatud siidiusside kookonitest, kes toituvad Mulberry puu lehtedest. Tänu sellele tuntakse Mulberry siidi kui maailma ühte imelisemat kangast – õhuke ja kerge, kuid erakordselt tugev ja vastupidav. Looduslik siid on nahale hea, kuna soodustab kollageeni tootmist.

Miks Silkie?

100% naturaalne siid
Naturaalne siid on kõige luksuslikum looduslik materjal, mille sile tekstuur sobib hästi nahale ja juustele, hingava materjalina ka allergikutele. Oma imeliste omadustega hoiab talvel soojas ja suvel jahedas.
Kvaliteetne materjal
Kasutame ainult parimat Mulberry siidi, mille tiheduseks on 22 mommet või 19 mommet. Mida kõrgem tihedusaste, seda siidisem ja tugevam on materjal. Standard OEKO-TEX 100 kvaliteedisertifikaati.
Eesti ettevõte
Disainime ja õmbleme palju tooteid siinsamas, Eestis. Meilt leiab unikaalseid mustreid Eesti disainerilt, erilise värvivaliku ja käsitööna valminud siiditooteid, mis tõenäoliselt on maailmas ainueksemplarid. 

Mis kliendid meie kohta öelnud on?

"Parim kingitus on naturaalsest siidist padjapüür. Hommikul ei ole
juuksed elektrit täis ja näonahk on hellitatud."
- Silvi
“Suur rõõm oli enda jaoks avastada Silkie! Mulle väga meeldib see teadmine, et tegemist on Eesti ettevõttega.”
- Sirje
“Padjapüür on juba paar päeva kasutamist leidnud. Suuruse ja materjali värvi kui ka kanga kvaliteediga olen igati rahul!"
- Kadi