Ettevõttest

Silkie on Eesti esimene päris oma siidibränd ja sündis vaimustusest kauni ning loodusliku materjali vastu, mille kasulikest omadustest saab moodustada uskumatult pika nimekirja. Lähtume põhimõttest, et kui osta, siis hoolega valitud tooteid.

100% naturaalne siid

Hea toode saab alguse heast materjalist, mistõttu kasutame ainult parimat Mulberry siidi, mille tiheduseks on 22 mommet või 19 mommet. Kangad tulevad otse Hiinast ja neile on omistatud kvaliteedisertifikaat Standard OEKO-TEX 100.  See tähendab, et tootmine on kontrollitud ja kinnitab, et selle märgise saanud tekstiiliettevõtted ei kasuta kahjulikke aineid ja need on tervisesõbralikud.

Iga toode on eriline

Peame oluliseks, et lõiked sobituks meie põhjamaise kliimaga, et siidist toodete kasutusaeg oleks võimalikult pikk. Näiteks oleme võtnud eesmärgiks luua talve jaoks sobilikud tooted. See tähendab, et kasutame tavapärasest tihedamat siidi ja kokku ei hoia ka sentimeetritelt. Meile meeldib lihtne ja praktiline lõige, mis on kombineeritud luksusliku siidi omadustega. Disainime ja õmbleme palju tooted siinsamas Eestis, mõeldes just Sinule.

Luksus igas päevas

Vastutustundlikkus

Silkie üheks oluliseks põhimõtteks on jätkusuutlik tarbimine. Seetõttu võtame igast kangast maksimumi. Ülejääkidest õmbleme väiksemaid tooteid, mis müüki ei lähe, kuid kampaania ajal anname neid kingitusena kaasa. Samuti on meie hooldusildid taaskasutatud materjalist ning pakendamisel ei kasuta kilet. Need on teadlikud sammud keskkonnasõbralikuma tootmise ja tarbimise suunas.

Anname endast kõik

Me teeme endast kõik, et tellitud kaup jõuaks Sinuni nii kiiresti kui võimalik. Ladu asub Tallinnas ja kõik e-poe tooted on kohe olemas. Valida saab nii Omniva, Itella kui ka DPD pakiautomaatide vahel. Piilu e-poodi, leia endale sobiv toode, lisa see ostukorvi ja juba loetud päevade pärast saad nautida siidi luksust. 

Tutvu Silkie poega

Oled meile oluline

Meile on oluline Sinu arvamus ja soovid. Anna meile oma mõtetest julgesti märku, et saaksime oma tööd veelgi paremini teha.

Võta ühendust