Siidist voodilina võrevoodile

115,00 €130,00 €
Siidist voodilinad on iga beebi lemmikud: beebi nahk on õrn ja pehme ning vajab loodusliku siidi puudutust kõige enam. Tegemist on 100% naturaalse materjaliga, mis hingab ja suudab reguleerida temperatuuri, vältides niiskuse tekkimist. Siid on antibakteriaalne, kuna siidi siledad ja tihedalt kootud kiud loovad loomuliku barjääri tolmulestade ja allergeenide vastu ning sobivad hästi tundlikule nahale. Kangale on omistatud kvaliteedisertifikaat Standard OEKO-TEX 100, mis kinnitab, et selle märgise saanud tekstiiliettevõtted ei kasuta kahjulikke aineid ja on tervisesõbralikud.

Valikus on kaks kõige tavalisemat võrevoodi suurust nagu 60x120 cm ja 70x140 cm arvestusega, et sobituks ka kõige kõrgemale madratsile, u 13 cm. Nii ulatub voodilina kenasti ümber äärte ja jääb madratsi all püsima. Värvivalikus on kuldnebeez nagu ka beebitekkidel.

Materjal: 100% naturaalne Mulberry siid.
Tihedus: 22 mommet.
Lisa ostukorvi
Tutvu siidi hooldamisega lähemalt siin.

Vaata veel tooteid


Miks Silkie?


100% naturaalne siid. Naturaalne siid on kõige luksuslikum looduslik materjal, mille sile tekstuur sobib hästi nahale ja juustele, hingava materjalina ka allergikutele. Talvel hoiab soojas ja suvel mõnusalt jahedas.

Kvaliteetne materjal. Kasutame ainult parimat Mulberry siidi, mille tiheduseks on 22 mommet või 19 mommet. Mida kõrgem tihedusaste, seda siidisem ja tugevam on materjal. Omistatud Standard OEKO-TEX 100 kvaliteedisertifikaat.

Eesti ettevõte.  Meilt leiab unikaalseid mustreid Eesti disainerilt, erilise värvivaliku ja käsitööna valminud siiditooteid, mis tõenäoliselt on maailmas ainueksemplarid. Iga toode on valikusse lisatud südamega.