Siidist padjapüür, 22 mommet

59,00 €67,00 €
Padjapüürid on valmistatud naturaalsest Mulberry siidist. Kui tavaliselt on siidist padjapüüridel tihedusastmeks 19 mommet, siis nendel padjapüüridel on 22 mommet. See tähendab, et materjal on ülisiidine ja veel parem näonahale ja juustele, lisaks hoiab vormi ja peab kauem vastu. Siidi sile tekstuur ennetab naha ärrituvust ja 100% naturaalne materjal sobib allergikutele ja tundlikule nahale. Samuti aitab säilitada juuste niiskustasakaalu ja vähendab pusade tekkimist. Padjapüüridel on ümbriktasku. Valikust leiab ainulaadse Eestis disainitud lillelise siidikanga - rõõmsavärviline padjapüür mõjub kui värske tuulehoog ja toob kevade sammukese lähemale. Kõik padjapüürid on pakitud kenasti siidipaberisse ja kinkekarpi.

Materjal: 100% naturaalne Mulberry siid.
Tihedus: 22 mommet.
Omistatud standard OEKO-TEX 100 kvaliteedisertifikaati.
Lisa ostukorvi
Tutvu siidi hooldamisega lähemalt siin.

Vaata veel tooteid


Miks Silkie padjapüür?


100% naturaalne siid. Naturaalne siid on kõige luksuslikum looduslik materjal, mille sile tekstuur sobib hästi nahale ja juustele. Ennetab kortsude teket ja kaitseb juukseid pusade tekkimise eest.   

Siid on hüpoallergeenne, muutes selle suurepäraseks valikuks inimestele, kellel on tundlik nahk või allergiad. Siidi tihedalt kootud kiud loovad loomuliku barjääri tolmulestade ja teiste bakterite vastu. Omab Standard OEKO-TEX 100 kvaliteedisertifikaati.

Eesti ettevõte.  Meilt leiab unikaalseid mustreid Eesti disainerilt, erilise värvivaliku ja käsitööna valminud siiditooted, mis tõenäoliselt on maailmas ainueksemplarid. Iga toode on valikusse lisatud südamega.