Siidist magamismask

38,00 €
Natuke pime...pime...täielikult pime! Uue disainiga magamismaskid kannavad hoolt selle eest, et valgus kusagilt sisse ei paistaks ja uni oleks garanteeritud ka valgetel suveöödel. Ülipehmed naturaalsest siidist maskid toovad sügava une ja tänu laiemale tagaosale püsivad ka paremini paigal. Eesti disainer Liise on arvuti kaasabil disaininud Silkiele lahedad siidikangad, mis on ainulaadsed ja kordumatud. Teisalt on mustriga magamismask ka praktiline - pikkadel lennureisidel püsib kauem kaunina.

Sobivad hästi kingituseks nii endale kui ka sõbrale. Pakitud siidipaberisse ja kinkekarpi.

Materjal: 100% naturaalne Mulberry siid.
Omistatud standard OEKO-TEX 100 kvaliteedisertifikaati.
Lisa ostukorvi
Tutvu siidi hooldamisega lähemalt siin.

Vaata veel tooteid


Miks Silkie?


100% naturaalne siid. Naturaalne siid on kõige luksuslikum looduslik materjal, mille sile tekstuur sobib hästi nahale ja juustele, hingava materjalina ka allergikutele. Talvel hoiab soojas ja suvel mõnusalt jahedas.

Kvaliteetne materjal. Kasutame ainult parimat Mulberry siidi, mille tiheduseks on 22 mommet või 19 mommet. Mida kõrgem tihedusaste, seda siidisem ja tugevam on materjal. Omistatud Standard OEKO-TEX 100 kvaliteedisertifikaat.

Eesti ettevõte. Meilt leiab unikaalseid mustreid Eesti disainerilt, erilise värvivaliku ja käsitööna valminud siiditooteid, mis tõenäoliselt on maailmas ainueksemplarid. Iga toode on valikusse lisatud südamega.