Mustrilised siiditooted

38,00 €67,00 €
Eesti disainer Liise on arvuti kaasabil disaininud Silkiele lahedad siidikangad. Lillelise kangamustri loomisel on inspiratsiooni saadud kevadest ja sirelite õitsemise ajast – rõõmsavärviline padjapüür mõjub kui värske tuulehoog ja toob kevade sammukese lähemale. Kosmoseteemalises magamismaskis viivad aga unenäod kiiresti kaugetele rännakutele ja sügav uni on garanteeritud. Sobib hästi kingituseks.

Materjal: 100% naturaalne Mulberry siid.
Tihedus: 22 mommet, padajpüüridel on ümbriktasku
Omistatud standard OEKO-TEX 100 kvaliteedisertifikaati.
Lisa ostukorvi
Tutvu siidi hooldamisega lähemalt siin.

Vaata veel tooteid


Miks Silkie?


100% naturaalne siid. Naturaalne siid on kõige luksuslikum looduslik materjal, mille sile tekstuur sobib hästi nahale ja juustele, hingava materjalina ka allergikutele. Talvel hoiab soojas ja suvel mõnusalt jahedas.

Kvaliteetne materjal. Kasutame ainult parimat Mulberry siidi, mille tiheduseks on 22 mommet või 19 mommet. Mida kõrgem tihedusaste, seda siidisem ja tugevam on materjal. Omistatud Standard OEKO-TEX 100 kvaliteedisertifikaat.

Eesti ettevõte.  Meilt leiab unikaalseid mustreid Eesti disainerilt, erilise värvivaliku ja käsitööna valminud siiditooteid, mis tõenäoliselt on maailmas ainueksemplarid. Iga toode on valikusse lisatud südamega.