Siidist padjapüür, 19 mommet

41,00 € 36,00 €
Meie valikust leiad populaarse naturaalsest siidist padjapüüri, mille tihedusastmeks on 19 mommet. Padjapüür on peitelukuga ning suuruses 51x66 cm. See sobib mõlemale suurusele (nii 50x60 cm kui ka 50x70 cm) ja eriti hea lahendus kui siidist padjapüür läheb kingituseks. Siidi sile tekstuur ennetab naha ärrituvust ja 100% naturaalne materjal sobib allergikutele ja tundlikule nahale. Lisaks aitab säilitada juuste niiskustasakaalu ja vähendab pusade tekkimist.  Pakitud kenasti kinkekarpi.

Materjal: 100% naturaalne Mulberry siid.
Tihedus: 19 mommet.
Omistatud standard OEKO-TEX 100 kvaliteedisertifikaati.
Lisa ostukorvi
Tutvu siidi hooldamisega lähemalt siin.

Vaata veel tooteid


Miks Silkie?

100% naturaalne siid. Naturaalne siid on kõige luksuslikum looduslik materjal, mille sile tekstuur sobib hästi nahale ja juustele, hingava materjalina ka allergikutele. Talvel hoiab soojas ja suvel mõnusalt jahedas.

Kvaliteetne materjal. Kasutame ainult parimat Mulberry siidi, mille tiheduseks on 22 mommet või 19 mommet. Mida kõrgem tihedusaste, seda siidisem ja tugevam on materjal. Omistatud Standard OEKO-TEX 100 kvaliteedisertifikaat.

Eesti ettevõte. Meilt leiab unikaalseid mustreid Eesti disainerilt, erilise värvivaliku ja käsitööna valminud siiditooteid, mis tõenäoliselt on maailmas ainueksemplarid. Iga toode on valikusse lisatud südamega.