Siidist beebitekid

86,00 €136,00 €
Lapitehnikas beebitekid said alguse mõttest, et kõik kangatükid peavad leidma kasutust. Tööd on küll rohkem, aga asi oli vaeva väärt ja nii sündisidki roosa- ja sinisetriibulised ülipehmed beebitekid, mille ülemine äär on mõlemalt poolt triibuline ja sees on kahekordne vatiin. Valikus on ka väiksem kuldne beebitekk, mis sobib vankrisse ja turvahälli. Selle ülemine äär on tagasipööratud ja sees on ühekordne vatiin.

Beebi nahk on õrn ja pehme ning vajab loodusliku siidi puudutust veel kõige enam. Tegemist on 100% naturaalse materjaliga, mis hingab ja suudab reguleerida temperatuuri, vältides liigse niiskuse tekkimist. Siid on antibakteriaalne, kuna siidi siledad ja tihedalt kootud kiud loovad loomuliku barjääri tolmulestade ja allergeenide vastu ning sobivad hästi tundlikule nahale. Kangale on omistatud kvaliteedisertifikaat Standard OEKO-TEX 100, mis kinnitab, et selle märgise saanud tekstiiliettevõtted ei kasuta kahjulikke aineid ja on tervisesõbralikud.

Materjal: 100% naturaalne Mulberry siid.
Tihedus: 22 mommet.
Suurused:
- Triibulised beebitekid 66x74 cm (+/-2 cm).
- Kuldne beebitekk 53x64 cm (+/-2 cm).
Lisa ostukorvi
Tutvu siidi hooldamisega lähemalt siin.

Vaata veel tooteid


Miks Silkie?


100% naturaalne siid. Naturaalne siid on kõige luksuslikum looduslik materjal, mille sile tekstuur sobib hästi nahale ja juustele, hingava materjalina ka allergikutele. Talvel hoiab soojas ja suvel mõnusalt jahedas.

Kvaliteetne materjal. Kasutame ainult parimat Mulberry siidi, mille tiheduseks on 22 mommet või 19 mommet. Mida kõrgem tihedusaste, seda siidisem ja tugevam on materjal. Omistatud Standard OEKO-TEX 100 kvaliteedisertifikaat.

Eesti ettevõte.  Meilt leiab unikaalseid mustreid Eesti disainerilt, erilise värvivaliku ja käsitööna valminud siiditooteid, mis tõenäoliselt on maailmas ainueksemplarid. Iga toode on valikusse lisatud südamega.