Siidist suvetekk

183,00 €256,00 €
Siidi üheks harukordseks omaduseks on higistamisvastane tekstuur ja võime temperatuuriga kohaneda. Seetõttu sobib see materjal meie suveks ideaalselt. Suvetekk on olemuslikult siidist ühekordne lina, mille tugevdatud äär on visuaalselt efektne ja aitab tekil paremini paigal püsida. Äär on õmmeldud kahekordsena. Võib juhtuda, et mugavuse ja õhulisuse tõttu saab suvetekist märkamatult sügistekk. Siid hoiab suvel jahedana, aga talvel soojana. Võimalik juurde tellida sama värvi padjapüürid. Pakitud kenasti siidipaberisse ja kinkekarpi.

Värv: Hõbehall, roosa äärega.
Materjal: 100% naturaalne Mulberry siid.
Tihedus: 22 mommet.
Omistatud standard OEKO-TEX 100 kvaliteedisertifikaati.
Lisa ostukorvi
Tutvu siidi hooldamisega lähemalt siin.

Vaata veel tooteid


Miks Silkie?


100% naturaalne siid. Naturaalne siid on kõige luksuslikum looduslik materjal, mille sile tekstuur sobib hästi nahale ja juustele, hingava materjalina ka allergikutele. Talvel hoiab soojas ja suvel mõnusalt jahedas.

Kvaliteetne materjal. Kasutame ainult parimat Mulberry siidi, mille tiheduseks on 22 mommet või 19 mommet. Mida kõrgem tihedusaste, seda siidisem ja tugevam on materjal. Omistatud Standard OEKO-TEX 100 kvaliteedisertifikaat.

Eesti ettevõte. Meilt leiab unikaalseid mustreid Eesti disainerilt, erilise värvivaliku ja käsitööna valminud siiditooteid, mis tõenäoliselt on maailmas ainueksemplarid. Iga toode on valikusse lisatud südamega.