Siidisall

51,00 €56,00 €
Eriliselt luksuslik ja tihedamast naturaalsest materjalist siidisall on disianitud just meie talvisesse kliimasse. Sall mahub kaks korda ümber kaela ja võimaldab salliotsad eest kokku siduda. Tavapärasest laiem laius annab kindluse, et talvel ei hakka külm. Oma ajatu ja lihtsa disainiga sobib igapäevaseks kandmiseks, aga kui vaja, siis on õhtul elegantseks kaunistuseks nii teatris kui ka restoranis.  Pakitud kenasti siidipaberisse ja kinkekarpi.

Suurus: 47x147 cm.
Materjal: 100% naturaalne Mulberry siid.
Tihedus: 22 mommet.
Omistatud standard OEKO-TEX 100 kvaliteedisertifikaati.
Lisa ostukorvi
Tutvu siidi hooldamisega lähemalt siin.

Vaata veel tooteid


Miks Silkie?


100% naturaalne siid. Naturaalne siid on kõige luksuslikum looduslik materjal, mille sile tekstuur sobib hästi nahale ja juustele, hingava materjalina ka allergikutele. Talvel hoiab soojas ja suvel mõnusalt jahedas.

Kvaliteetne materjal. Kasutame ainult parimat Mulberry siidi, mille tiheduseks on 22 mommet või 19 mommet. Mida kõrgem tihedusaste, seda siidisem ja tugevam on materjal. Omistatud Standard OEKO-TEX 100 kvaliteedisertifikaat.

Eesti ettevõte.  Meilt leiab unikaalseid mustreid Eesti disainerilt, erilise värvivaliku ja käsitööna valminud siiditooteid, mis tõenäoliselt on maailmas ainueksemplarid. Iga toode on valikusse lisatud südamega.